From: "Mr Hau Chung Fung , Andrew" <drjohnccchanjohn@arcor.de> 
Reply-To: andrewhau23@live.com 
Date: Fri, 11 Oct 2013 10:25:25 +0100 
Subject: PARTNER MET ME!!!!! 
 
VAN: Mr Hau Chung Fung , Andrew 
( Managing Director ) 
Hang Seng Bank Limited 
83 Des Voeux Road , Central 
Hong Kong SAR . 
Email . andrewhau23@live.com 
 
Attentie : 
 
Het is begrijpelijk dat je misschien een beetje ongemakkelijk , want ik weet het niet, maar ik heb een lucratieve business voorstel voor een wederzijds belang met u delen . Ik heb de link op de zoektocht naar iemand die voldoet ik een zakelijke relatie voor te stellen . 
Ik ben de heer Hau Chung Fung , Andrew , directeur van Hang Seng Bank Ltd 
 
hebben verduisterd in een zakelijk voorstel voor je. Ik wil me helpen implementeren van een business project in Hong Kong in uw land . Dit omvat de overdracht van een grote som geld . Alles over deze transactie wettelijk moeten worden gemaakt zonder een hapering . Gelieve streven te voldoen aan de maximale discretie in alle aangelegenheden met betrekking tot dit onderwerp . 
 
Zodra de fondsen zijn reeds met succes op je rekening , zullen we delen het geld moet door beide worden goedgekeurd . Liever niet de moeite waard in mijn prive e - mailadres hieronder ( andrewhau23@live.com ) en ten slotte , nadat het meer informatie over deze operatie werd overhandigd aan u . 
 
Alsjeblieft, niet schelen als je de e - mail te verwijderen , en mij niet jagen omdat ik het zetten van mijn carrière en leven , mijn familie staat op het spel met deze business . Hoewel niet waagt die niet wint . Doe mij de volgende informatie wanneer u terug reageren op mij . 
 
Uw volledige naam : 
Telefoon en fax : 
Land . 
 
De vroegste reactie op deze brief zal worden geëvalueerd . 
Met vriendelijke groet , 
Mr Hau Chung Fung , Andrew 
 
 |